Układanie diety przez trenera – postaw na wsparcie MUV.PL

0
2763
sprawdzone posiłki w diecie muv - trener radzi

Dobra dieta to taka, która jest pełnowartościowa i składa się z prostych, a zarazem smacznych przepisów. Ważne jest to, by połączyć zdrowe odżywianie z wysiłkiem fizycznym. Dzięki temu rezultaty już niedługo dadzą o sobie znać, a ty będziesz coraz bliżej wymarzonych obwodów. By nie kupować diety w ciemno, zapoznaj się z ofertą przed zakupem i oszczędź swoje pieniądze.

Dieta MUV.PL – co musisz o niej wiedzieć?

Dieta MUV.PL powstała dla każdego, kto zdecydował się wprowadzić pozytywne zmiany do swojego życia. Jest ona skierowana przede wszystkim dla tych, którzy większość czasu spędzają bez aktywności fizycznych – by móc pobudzić do działania i nauczyć zdrowego trybu życia. Jeżeli pracujesz w biurze i mało się poruszasz, na pewno Ci się przyda. Przede wszystkim, by móc zdrowo odżywiać się i być w formie. Dieta MUV.PL to sposób nie tylko na zrzucenie zbędnych kilogramów, ale też na zbudowania masy mięśniowej. W zależności od odpowiednio dobranej kaloryczności, możesz z powodzeniem schudnąć, a następnie wyrzeźbić swoją sylwetkę. Tak naprawdę, każdy znajdzie dla siebie lepsze rozwiązanie, wystarczy tylko odwiedzić stronę muv.pl.

Jakie czynniki brane są pod uwagę w trakcie układania diety przez dietetyków?

– Parametry i wymiary. Waga, wzrost oraz obwody ciała to są podstawowe dane, dzięki którym dietetycy będą mogli stworzyć najlepszy plan treningowy. A dzięki podanym wcześniej liczbom, będziesz mógł śledzić swoje podstępy, co jest niezwykle motywującym w trakcie odchudzania lub modelowania sylwetki. Zamiast wymiarów możesz załadować swoje zdjęcia, dzięki nim dietetycy również będą mogli określić budowę ciała i ułożyć dla Ciebie najlepszą dietę.

– Rodzaj pracy i aktywności. Ilość spożywanych kalorii jest uzależniona od rodzaju wykonywanej pracy. Pracownik na budowie musi mieć bardziej kaloryczną dietę niż pracownik biurowy. Im cięższa jest praca fizyczna, tym bardziej treściwa ma być Twoja dieta. Ten czynnik jest także uzależniony od różnych aktywności lub ich braku – czy trenujesz i ile razy w tygodniu masz treningi. Wiadomo, po treningu musisz uzupełnić straty energii, a przed treningiem – przygotować się do wysiłku fizycznego. Wszystkie te dane pomogą w układaniu odpowiedniego planu dietetycznego, który już niebawem poskutkuje szybkimi rezultatami.

– Twoje preferencje dotyczące przyszłej diety i treningów. W MUV.PL to ty decydujesz, jak ma wyglądać Twoja przyszła dieta i plan treningowy. Pierwszym krokiem jest określenie celu – chcesz być w formie, chcesz pozbyć się kilku niechcianych kilogramów, a może zależy Ci na zbudowaniu tkanki mięśniowej? Zaznacz jeden z wyborów, a specjaliści wezmą go pod uwagę w trakcie układania spersonalizowanej diety. Bez systematycznych treningów dieta nie przyniesie wymarzonego rezultatu, mimo że będziesz dotrzymywał się wszystkich wskazówek. Sedno zmian leży w różnego rodzaju aktywnościach. Nie musisz trenować 7 dni w tygodniu, wystarczy wykonywać co najmniej jeden trening tygodniowo.

– Przeciwwskazania i uwagi. W trakcie układania spersonalizowanej diety, ważne jest to, by wziąć pod uwagę różnego rodzaju czynniki, które mogą wpłynąć na jej przebieg. Stosując specjalną dietę, należy zaznaczyć te dane w ankiecie. Możesz wybrać dietę bez glutenu, bez laktozy oraz dietę wegetariańską. Jeżeli masz alergię żywieniowe, wymień produkty żywnościowe, dostępne na liście. W razie braku wybranego składnika, zaznacz niezbędne informacje w uwagach. W trakcie układania planu treningowego, trenerzy będą potrzebowali informacji, czy masz pewne przeciwwskazania do wykonywania ćwiczeń (przewlekła kontuzja, dawne złamania i inne problemy zdrowotne). Dzięki temu ułożone ćwiczenia będą bezpieczne dla Ciebie, a ich wykonanie nie poskutkuje pogorszeniem samopoczucia.

Jakie korzyści zyskasz dodatkowo?

Po wypełnieniu ankiety należy zaczekać od 24 godzin do 5 dni. Jest to czas na układanie spersonalizowanej diety i planu treningowego przez wysoko wykwalifikowanych trenerów personalnych i dietetyków: . Razem z dietą dostaniesz listę zakupów – dzienną i tygodniową, możliwość wyboru produktów zastępczych, rozszerzony kreator posiłków, śledzenie postępów oraz filmy instruktażowe z ćwiczeniami. Twoja dieta będzie się zmieniała co tydzień, natomiast co miesiąc będziesz dostawał nowe treningi. Spróbuj, a już niebawem zobaczysz pierwsze postępy.